6 САЙЛАНҒАН ПАВЛОДАР ҚАЛАЛЫҚ МӘСЛИХАТЫ ДЕПУТАТТАРЫНЫҢ САЙЛАУШЫЛАРДЫ ҚАБЫЛДАУ КЕСТЕСІ

Депутаттың Т.А.Ә. Округ № Қабылдауды

өткізу орны

Қабылдау уақыты
1 Баяндин Марат Асылбекұлы 1 Ленин кенті, Макаренко көшесі, 1, кент әкімдігі, қабылдау бөлімі, тел. 337313

Павлодар қаласы, Ледовской көшесі, 18/3, № 30 Жалпы орта білім беру мектебі, тел. 332660, 332662

Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін, (жеке сұрақтар бойынша қабылдау өтетін орны екі жерде кезек бойынша өткізіледі).
2 Мұқашева Зәуреш Қуантайқызы

 

2 Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі 32, 2 қабат, 204 кабинет, мәслихат,тел. 32-30-62 Павлодар қаласы, Павлодар ауыл әкімдігі округі 31-86-06 қабылдау бөлімі. Апта сайын, әр сейсенбі, сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін

Әр айдың соңғы бейсенбісі, сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін

3 Әбенов Ерқанат Кайратұлы 3 Павлодар қаласы, Айманов көш., 43, тел. 20-83-53, «Ардагерлер кеңесі» ғимараты, 1 қабат Әр айдың соңғы жұмасы, сағат 10.00-ден 11.00-ге дейін
4 Дяк Аурика Георгиевна 4 Павлодар қаласы, Ленин көшесі, 16, 2 қабат, қабылдау бөлімі, тел. 32-80-00 Әр айдың бірінші бейсенбісі, сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
5 Аманжолов Болат Әменұлы 5 Павлодар қ., Луговая көш., 16, 5 қабат, 503 каб., тел. 70-38-19 Әр айдың үшінші сейсенбісі, сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
6 Акопян Гнел Мартиросович 6 Павлодар қаласы, М.Есеналиев көшесі 1, 208 кеңсе, тел.32-96-60 Апта сайын, әрбір жұма сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін
7 Нұрсеитов Тлеубек Рымбекұлы 7 Павлодар қ., Сұрағанов көшесі 12/2, № 4 полиция учаскелік бөлімшесі, көмекшісі Әйгерім 87077170966 Әр айдың бірінші бейсенбісі сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
8        
9 Қайдарова Гүлнар Шамарқызы 9 Павлодар қаласы, Ак. Шөкин көшесі 29/1, № 13 учаскелік полиция бекеті, тел.68-67-41 Әр айдың соңғы жұмасы,  сағат 14.30-дан -15.30-ға дейін
10 Смағұлов Болат Қапарұлы 10 Павлодар қаласы, Сұрағанов көшесі, 12, ардагерлер кеңесі, тел. 73-22-47 Әр айдың бірінші сейсенбісі сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
11 Кожин Кобланбек Нұрмұханұлы 11 Павлодар қаласы, Павлодар қонақ үйі, сол жақ қанат, 2 қабат, каб. №21, № 22, тел. көмекшісі Анна 87052563434 Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін
12 Смағулов Азамат Сапаргелдіұлы 12 Павлодар қаласы, Сұрағанов көшесі 12/2, № 4 полиция учаскелік бөлімшесі, тел. көмекшісі Әлия 87010321232 Әр айдың үшінші сәрсенбісі, сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
13  Алтынбек Нұхұлы 13 Павлодар қаласы, ПМПИ, Мира көшесі, 60, «Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты», тел.555434 Әр айдың бірінші бейсенбісі, сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
14 Қалижанова Сандуғаш Қайыргелдіқызы 14 Павлодар қаласы, Лесная көшесі, 2/1, «Мирас ПВ» фирмасы, қабылдау бөлімі тел. 62-41-47 Әр айдың  соңғы жұмасы, сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін
15 Әубәкіров Нағашбек Қаппарұлы 15 Павлодар қаласы, Сұрағанов көшесі 12/2, № 4, Ардагерлер кеңесі, тел. 54-25-77 Әр айдың екінші сәрсенбісі, сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін
16 Кнутас Вячеслав Владимирович 16 Павлодар қаласы, Ак. Шөкин көшесі, 27,№ 22 ЖОББМ, директордың қабылдау бөлімі, тел. 39-34-59 Әр айдың екінші жұмасы,сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін
17 Богатырёв Станислав Султанович 17 Павлодар қаласы, Ак. Шөкин көшесі 90, № 9 ЖОББМ, директордың қабылдау бөлімі тел. 34-23-65 Әр айдың екінші бейсенбісі, сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін
18 Айтышев Мақсат Қалымтайұлы 18 Павлодар қаласы, Ак. Шөкин көшесі 29/1, № 3 тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі, тел. 65-58-61 Әр айдың соңғы жұмасы,сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін
19 Голубенко Виталий Сергеевич 19 Солтүстік өңдірістік аймақ, «Алюминий Қазақстан » АҚ дирекциясы, 2 қабат, №3 кабинет, тел. 37-46-19 Әр айдың үшінші сәрсенбісі, сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
20        
21 Веретнов Игорь Викторович 21 Павлодар қаласы, Майра көшесі 47, № 8 ША, Ардагерлер кеңесі, тел. 52-68-08 Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағат 17.00-ден 19.00-ге дейін
22 Пряхин Виктор Петрович 22 Павлодар қаласы, Майры көшесі 47,  кітапхана, тел. 37-28-57 Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағат 17.30-дан 18.30-ға дейін
23 Деймунд Виктор Георгиевич 23 Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 57, «Нұр Отан» партиясының қалалық филиалы, № 1 кеңсе, тел. 61-94-91 Әр айдың бірінші дүйсенбісі, сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін
24 Оспанов Айнар Абузарұлы 24 Павлодар қаласы, Сормов көшесі 8,

 

Кенжекөл ауылдық округ әкімшілігі

Әр айдың соңғы бейсенбісі сағ. 11- 12.00 дейін,

сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін

25 Желнов Михаил Анатольевич 25 Павлодар қаласы, Қамзин көшесі 346, №21 ЖОБМ, 213 каб., тел. 60-73-13 Әр айдың соңғы бейсенбісі,  сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін