6 САЙЛАНҒАН ПАВЛОДАР ҚАЛАЛЫҚ МӘСЛИХАТЫ ДЕПУТАТТАРЫНЫҢ САЙЛАУШЫЛАРДЫ ҚАБЫЛДАУ КЕСТЕСІ

№ рс Депутаттың Т.А.Ә. Округ № Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
1. Баяндин Марат Асылбекұлы 1 Ленин кенті, Макаренко көшесі, 1, кент әкімдігі, қабылдау бөлімі, тел. 337313

Павлодар қаласы, Ледовской көшесі, 18/3, № 30 Жалпы орта білім беру мектебі, тел. 332660, 332662

Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін

(жеке сұрақтар бойынша қабылдау өтетін орны екі жерде кезек бойынша өткізіледі)

2. Мұқашева

Зәуреш Қуантайқызы

2 Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі 32, 2 қабат, 204 кабинет, мәслихат, тел. 32-30-62

Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі 32, 2 қабат, 204 кабинет, мәслихат, тел. 32-30-62

Апта сайын, әр сейсенбі,

сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін

Әр айдың соңғы бейсенбісі, сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін

3. Әбенов

Ерқанат Кайратұлы

3 Павлодар қаласы, Айманов көш., 43, «Ардагерлер кеңесі» ғимараты, 1 қабат

тел. 20-83-53

Әр айдың соңғы жұмасы,

сағат 10.00-ден 11.00-ге дейін

4. Дяк

Аурика Георгиевна

4 Павлодар қаласы, Ленин көшесі, 16, 2 қабат, қабылдау бөлімі, тел. 32-80-00 Әр айдың бірінші бейсенбісі, сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
5. Аманжолов

Болат Әменұлы

5 Павлодар қ., Крупская көш., 71 Б, 3 қабат, 301 кабинет, тел. 70-38-19 Әр айдың үшінші сейсенбісі, сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
6. Акопян

Гнел Мартиросович

6 Павлодар қаласы, М.Есеналиев көшесі 1, 208 кеңсе, тел.32-96-60 Апта сайын, әрбір жұма

сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін

7. Күлбаев

Жандос Дүйсенұлы

7 Павлодар қаласы, Сұрағанов көшесі 3, темір жол басқармасы, қабылдау бөлімі,

тел. 37-32-55

Әр айдың соңғы жұмасы, сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
8. Ахметова

Нәйля Әнуарбекқызы

8 Павлодар қаласы, Ресей көшесі 16, № 4 ША ардагерлер кеңесі, тел. 65-11-58 Әр айдың соңғы бейсенбісі,  сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін
9. Қайдарова

Гүлнар Шамарқызы

9 Павлодар қаласы, Ак. Шөкин көшесі 29/1, № 13 учаскелік полиция бекеті, тел.68-67-41 Әр айдың соңғы жұмасы,  сағат 14.30-дан -15.30-ға дейін
10. Смағұлов

Болат Қапарұлы

10 Павлодар қаласы, Сұрағанов көшесі, 12, ардагерлер кеңесі, тел. 73-22-47 Әр айдың бірінші сейсенбісі сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
11.  Кожин Кобланбек Нұрмұханұлы 11 Павлодар қаласы, Жеңіс Алаңы көшесі 5 б, 701 офис, тел. 393020, 87052563434 Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін
12.  Смағулов Азамат Сапаргелдіұлы 12 Павлодар қаласы, Сұрағанов көшесі 12/2, № 4 полиция учаскелік бөлімшесі, тел. 87010321232 Әр айдың үшінші сәрсенбісі, сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
13.  Алтынбек Нұхұлы 13 Павлодар қаласы, ПМПИ, Мира көшесі, 60, «Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты», тел.555434 Әр айдың бірінші бейсенбісі, сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
14. Қалижанова

Сандуғаш Қайыргелдіқызы

14 Павлодар қаласы, Лесная көшесі, 2/1, «Мирас ПВ» фирмасы, қабылдау бөлімі тел. 62-41-47 Апта сайын, әр сейсенбі, сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін
15.  Әубәкіров Нағашбек Қаппарұлы 15 Павлодар қаласы, Суворов көшесі 3, № 1 ЖОББМ, директордың қабылдау бөлімі, тел. 73-02-30 Әр айдың екінші сәрсенбісі, сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін
16. Кнутас

Вячеслав Владимирович

16 Павлодар қаласы, Ак. Шөкин көшесі, 27,

№ 22 ЖОББМ, директордың қабылдау бөлімі, тел. 39-34-59

Әр айдың екінші жұмасы,

сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін

17. Богатырёв

Станислав Султанович

17 Павлодар қаласы, Ак. Шөкин көшесі 90,

№ 9 ЖОББМ, директордың қабылдау бөлімі тел. 34-23-65

Әр айдың екінші бейсенбісі, сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін
18.  Айтышев Мақсат Қалымтайұлы 18 Павлодар қаласы, Ак. Шөкин көшесі 29/1, № 3 тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі, тел. 65-58-61 Әр айдың соңғы жұмасы,

сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін

19. Голубенко

Виталий Сергеевич

19 Солтүстік өңдірістік аймақ, «Алюминий Қазақстан » АҚ дирекциясы, 2 қабат, №3 кабинет, тел. 37-46-19 Әр айдың үшінші сәрсенбісі, сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
20. Айтқазина

Самал Оспанқызы

20 Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 95, «Дарынды балаларға арналған Абай ат. № 10 лицей-мектебі» ММ, директордың қабылдау бөлімі тел. 73-00-14 Әр айдың бірінші сейсенбісі, сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
21. Веретнов

Игорь Викторович

21 Павлодар қаласы, Майра көшесі 47, № 8 ША ардагерлер кеңесі, тел. 52-68-08 Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағат 17.00-ден 19.00-ге дейін
22. Пряхин

Виктор Петрович

22 Павлодар қаласы, Майры көшесі 47,  кітапхана, тел. 37-28-57 Әр айдың бірінші сәрсенбісі, сағат 17.30-дан 18.30-ға дейін
23. Деймунд

Виктор Георгиевич

23 Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 57, «Нұр Отан» партиясының қалалық филиалы, № 1 кеңсе, тел. 61-94-91 Әр айдың бірінші дүйсенбісі, сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін
24. Оспанов

Айнар Абузарұлы

24 Кенжекөл ауылдық округі, әкімдік ғимараты, қабылдау бөлімі, тел. 35-28-24 Әр айдың соңғы бейсенбісі, сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін
25. Желнов

Михаил Анатольевич

25 Павлодар қаласы, Қамзин көшесі 360, «Эмиралд» ойын-сауық  орталығы, қабылдау бөлімі, тел.60-84-05 Әр айдың соңғы бейсенбісі,  сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін