Көше /
 Сейітжанов Абылай Раббаниұлы №1 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Ленин кенті, Макаренко көшесі, 1, кент әкімдігі Ай сайын, әрбір бірінші сейсенбі, сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін
Павлодар қаласы, Ак. Беқтұров көшесі, 60, Павлодар облыстық телекоммуникациялар дирекциясы, бас директордың кабинеті тел. 65-18-18 Ай сайын, әрбір бірінші сәрсенбі, сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін
 Мұқашева Зәуреш Қуантайқызы №2 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі 32, 204 кабинет тел. 32-30-62 Апта сайын, әр сейсенбі, сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
Павлодар қаласы, Айманов көшесі 43, № 1 тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық секторы, тел. 53-95-23 Ай сайын, әрбір соңғы бейсенбі, сағат 17.00-ден 18.00 дейін
Павлодар ауылы, Совет көшесі 4/2, Павлодар ауылының әкімдігі Ай сайын, әрбір бірінші бейсенбі, сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін
 Әбенов Ерқанат Қайратұлы №3 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 57, "Нұр Отан" қалалық партия филиалы, тел. 20-83-53 Ай сайын, әрбір бірінші жұма, сағат 12.00-ден 13.00-ге дейін
 Дяк Аурика Георгиевна №4 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Ленин көшесі, 16, "Империал" СҮ, тел. 32-87-99 Ай сайын, әрбір бірінші сәрсенбі, сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
 Аманжолов Болат Әменұлы №5 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қ., Айманов к-сі 43, № 1 тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық секторы, тел. 70-38-19 Ай сайын, әрбір үшінші сәрсенбі, сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін
 Акопян Гнел Мартиросович №6 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, М.Есеналиев көшесі 1, 208 кеңсе, тел.32-96-60 Апта сайын, әрбір жұма сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
 Күлбаев Жандос Дүйсенұлы №7 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Сұрағанов көшесі 3, Павлодар жүк тасымалдау бөлімі, тел. 37-36-55, 37-32-55 Ай сайын, әрбір соңғы жұма, сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін
 Ахметова Найля Ануарбекқызы №8 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Ресей көшесі 16, № 4 ША ардагерлер кеңесі, тел. 51-58-61 Ай сайын, әрбір соңғы бейсенбі, сағат 11.00-ден 12.00-ге дейін
 Қайдарова Гүлнәр Шамарқызы №9 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Ак.Шөкин көшесі 29/1, №5 ША ардагерлер кеңесі, тел.68-67-41 Ай сайын, әрбір соңғы бейсенбі, сағат 12.00-ден -13.00-ге дейін
 Смагулов Болат Қапарұлы №10 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 11, № 2 тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық секторы, тел. 61-17-76 Ай сайын, әрбір бірінші сейсенбі сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
 Теренченко Илья Сергеевич №11 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Ресей көшесі 16, № 4 ША ардагерлер кеңесі, тел. 68-00-08 Ай сайын, әрбір бірінші жұма, сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
 Смаков Советхан Базарұлы №12 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Қамзин көшесі 5, № 5 емхана тел. 35-61-74 Ай сайын, үшінші сәрсенбі сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
 Мұқашев Ораз Сәрсенғалиұлы №13 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Луначарск көшесі, 1, "Павлодар облыстық кардиологиялық орталығы", тел. 65-37-47 Ай сайын, әрбір екінші сәрсенбі, сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін
 Қалижанова Сандуғаш Қаиргелдіқызы №14 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 11-үй № 2 тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық секторы, тел. 62-41-47 Ай сайын, әрбір бірінші дүйсенбі, сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін
 Әубәкіров Нағашбек Қаппарұлы №15 қалалық округ
 Кнутас Вячеслав Владимирович №16 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Ак. Шөкин көшесі, 27, № 22 ЖОББМ, тел. 39-34-59 Ай сайын, әрбір екінші дүйсенбі, сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін
 Богатырёв Станислав Султанович №17 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Ак. Шөкин көшесі 90, № 9 ЖОББМ тел. 34-23-65 Ай сайын, екінші бейсенбі, сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
 Айтышев Мақсат Қалымтайұлы №18 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 57 тел. 62-58-61 Ай сайын, әрбір төртінші дүйсенбі, сағат 17:00-ден 18:00-ге дейін
 Голубенко Виталий Сергеевич №19 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Солтүстік өңдірістік аймақ, "Алюминий Қазақстан " АҚ дирекциясы, 2 қабат, №3 каб., тел. 37-46-48 Ай сайын, әрбір үшінші сәрсенбі, сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін
 Айтқазина Самал Оспанқызы №20 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 95, «Дарынды балаларға арналған Абай ат. № 10 лицей-мектебі» ММ, тел. 73-00-15 Ай сайын, әрбір бірінші сейсенбі, сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін
 Веретнов Игорь Викторович №21 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Кутузов көшесі 204, № 4 тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық секторы, тел. 34-66-42 Ай сайын, әрбір бірінші сәрсенбі, сағат 17.00-ден 19.00-ге дейін
 Пряхин Виктор Петрович №22 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Кутузов көшесі 204, № 8 ША ардагерлер кеңесі, тел. 52-68-08 Ай сайын, әрбір бірінші сәрсенбі, сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін
 Деймунд Виктор Георгиевич №23 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 57, "Нұр Отан" партиясының қалалық филиалы, № 1 кеңсе, тел. 32-85-23 Ай сайын, әрбір бірінші дүйсенбі, сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін
 Оспанов Айнар Абузарович №24 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 57, "Нұр Отан" партиясының қалалық филиалы, № 1 кеңсе, тел. 65-11-58 Ай сайынғы, ауысу кестесі бойынша
 Желнов Михаил Анатольевич №25 қалалық округ
Қабылдауды өткізу орны Қабылдау уақыты
Павлодар қаласы, Қамзин көшесі 360, «Эмиралд» ойын-сауық орталығы, тел.68-67-78 Ай сайын, әрбір соңғы бейсенбі, сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін
карта округов

Наверх ↑